CAR-LUX Auto Detailing

To firma, która powstała z zamiłowania do motoryzacji. Pomysł narodził się poprzez pasję, zaangażowanie, wielki potencjał oraz chęć i możliwości rozwoju w dziedzinie zaczynającej się od standardowego mycia, a kończącej się na pełnej profesjonalnemu detailingowi pojazdów.

Najwyższa jakość usług Auto Detailing

CAR-LUX to miejsce gdzie każde auto traktowane jest naprawdę wyjątkowo. Poświęcimy mu nie tylko czas, umiejętności i uwagę, ale także całą naszą wiedzę o detailingu, którą zdobywaliśmy przez ostatnie lata.

Specjaliści zajmujący się Państwa autem to prawdziwi entuzjaści i pasjonaci, znający bardzo dokładnie cały rynek kosmetyków samochodowych jak i metody pielęgnacji lakierów.

Dzięki nam Państwa auto może przejść kompleksowy – jak najbardziej bezpieczny – proces , mający na celu odzyskanie doskonałości powłoki lakierniczej i polepszenie efektu wizualnego, a także utrzymanie tego efektu na co dzień.

Zaopatrują nas na bieżąco najlepsi dystrybutorzy i sklepy w Polsce co w połączeniu z naszymi umiejętnościami i dbałością o szczegóły gwarantuje Tobie właścicielowi auta – najwyższej jakości usługę auto detailingową.

Poznaj nasz zespół

CAR-LUX Gdańsk
4.9
Based on 123 reviews
powered by Google